Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Dom i Ogród > Nowoczesny osprzęt elektryczny

Nowoczesny osprzęt elektryczny

Czy marzyłeś kiedyś o tym, by włączać światło za pomocą delikatnego muśnięcia opuszka palca? A może o tym, że sterujesz oświetleniem, siedząc wygodnie na kanapie? I jedna i druga wizja dziś może się już ziścić. Nowoczesny osprzęt elektryczny, do którego mamy współcześnie dostęp, oferuje takie możliwości. Przyzwyczajeni od lat do klasycznych rozwiązań zapominamy czasem, że dzisiaj możliwości mogą być znacznie szersze. Przykładem jest nowoczesny osprzęt Livolo, który nie tylko wyróżnia się efektowną stylistyką, ale wprowadza też szereg udogodnień dla użytkowników. Wprowadzając go do aranżacji, możemy stworzyć nowoczesne i funkcjonalne wnętrze.

Estetyka nowoczesnego osprzętu

O osprzęcie Livolo możemy śmiało powiedzieć, że jest kwintesencją nowoczesności. Wprowadzony do aranżacji będzie przykuwać uwagę odwiedzających wnętrze gości efektownym i minimalistycznym designem. Co istotne, doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych nie tylko nowocześnie, ale także w innych stylach. Wykonane z hartowanego szkła i całkowicie płaskie włączniki wyróżniają się na tle innego osprzętu. Zastosowane we wnętrzu wprowadzają do niego powiew luksusu. Są też niezwykle wygodne w użytkowaniu. Do włączenia światła wystarczy delikatne dotknięcie ich powierzchni, a dokładniej umieszczonego pośrodku dotykowego panelu sensora. Graficznie sensor został oznaczony za pomocą kółka, które dodatkowo podświetla się, informując nas o tym, czy światło jest aktualnie włączone, czy wyłączone.

Warto zwrócić uwagę na to, że osprzęt Livolo dostępny jest dla nas w różnych wersjach kolorystycznych. Na stronie Gajwer znajdziemy go w kolorze białym, czarnym, szarym i złotym. Dzięki tej różnorodności z łatwością można dopasować osprzęt do wystroju konkretnego wnętrza. Jedna szkoła nakazuje wybrać osprzęt zbliżony kolorystycznie do tego, jaki jest na ścianie, inna dobierać kolory na zasadzie kontrastu.

Co zyskujemy z włącznikami Livolo?

Dlaczego warto wybrać włączniki Livolo podczas aranżacji wnętrza? Jest ku temu kilka istotnych powodów. Jednym z nich jest nienaganna estetyka włączników, która pomimo pozornie delikatnego designu, może utrzymać się przez bardzo długi czas. Osprzęt Livolo jest bowiem bardzo praktyczny i trwały. Wykonany z wysokiej jakości materiałów cechujących się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, będzie służył przez wiele kolejnych lat, zachowując swój nienaganny wygląd.

Warto zwrócić też uwagę na szczelną obudowę. Dzięki niej użytkownik zyskuje gwarancję bezpieczeństwa nawet wtedy, gdy włącznik zostanie przypadkowo zachlapany przez wodę. Niepalny materiał, z którego wykonano obudowę, to kolejny atut. Omawiając kwestię bezpieczeństwa, nie można pominąć podświetlanego panelu. To dzięki niemu użytkownicy z łatwością zlokalizują włącznik nawet w zupełnej ciemności. Pozwala to uniknąć wielu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, takich jak potknięcia, stłuczenia i upadki.

Osoby zainteresowane montażem osprzętu z pewnością zainteresuje jego modułowa budowa. Możliwość umieszczenia w wielokrotnej ramce obok siebie takich elementów jak włącznik światła, ściemniacz światła, gniazdo elektryczne, włącznik do rolet i przyłącza multimedialne daje duże możliwości w zakresie zmiany aranżacji wnętrza.

Pamiętajmy także o tym, że włączniki i ściemniacze Livolo dają możliwość zdalnego sterowania oświetleniem. To duże ułatwienie w dobie, kiedy wielu z nas stawia na inteligentne rozwiązania.

Sterować światłem można za pomocą dotykowego panelu albo pilota. W tym drugim przypadku inwestor powinien wybrać do montażu osprzęt elektryczny oznaczony symbolem „R”.

Livolo – nowoczesne rozwiązanie do każdego wnętrza

Nienaganna stylistyka, efektowny design i funkcjonalne, podnoszące standard użytkowania wnętrza rozwiązania. Za to można pokochać włączniki Livolo. Przekonuje się o tym coraz więcej użytkowników, którzy wprowadzają je do aranżacji o różnej stylistyce.

Podobne

W górę