Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Aborcja > Niemcy chcą więcej aborcji. Czy w tle jest nielegalny biznes? Kto lobbuje aborcje w Niemczech?

Niemcy chcą więcej aborcji. Czy w tle jest nielegalny biznes? Kto lobbuje aborcje w Niemczech?

W roku 2017 wykonano w Niemczech 101 tys. zabiegów aborcyjnych, to jest o ok. 34 tys. mniej niż w roku 2000.

Obecne prawo niemieckie pozwala na wykonanie aborcji do 12. tygodnia ciąży. Niemniej po tym okresie nadal możliwe jest usunięcie nienarodzonego dziecka, jeśli stwarza ono zagrożenie dla życia matki, posiada wady rozwojowe albo do zapłodnienia doszło w wyniku przestępstwa seksualnego. Warunkiem koniecznym przed usunięciem ciąży jest tam odbycie przez kobietę chcącą ciążę usunąć, odbycie rozmowy w przeznaczonej do tego celu poradni, a między rozmową i aborcją muszą być co najmniej trzy dni.

Posłowie SPD, FDP, Lewica i Zieloni są za wykreśleniem paragrafu 219a z kodeksu karnego, który zakazuje reklamowania miejsc, gdzie aborcje mogą być wykonywane. Sprzeciwiali się temu deputowani CDU/CSU i AfD.

Nowy projekt ustawy w Niemczech zakłada złagodzenie prawa w tym zakresie. Ma zostać wydłużony okres refundacji tabletek antykoncepcyjnych z 20. do 22. roku życia kobiety. Rocznie ma to kosztować niemieckich podatników około 40 mln euro więcej niż obecnie.

Nowelizacja niemieckiego prawa będzie pozwalała lekarzom i klinikom na informowanie na swoich stronach internetowych, że mogą podejmować się się wykonywania zabiegów przerywania ciąży. Ma też powstać aktualizowany co miesiąc centralny rejestr placówek tego typu.

Zdziwienie w tej sytuacji może budzić fakt, że oprócz oczywistych aspektów moralnych na temat przerywania ciąży, Niemcy mają już od jakiegoś czasu stały spadek demograficzny rdzennej ludności niemieckiej.

W tle pojawiają się również doniesienia, że za tymi zmianami prawnymi może stać lobby, którego celem jest utrzymanie określonego poziomu wykonywania zabiegów aborcyjnych, gdyż tkanki abortowanych dzieci są wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i spożywczym, co jest szczególnie skandaliczne i niedopuszczalne, ponieważ dopuszcza legalizację pewnych form kanibalizmu, który jak wiadomo jest prawnie zakazany.

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, gospodarka, wiedza, technologie, współpraca medialna i partnerska.

Podobne

Leave a Reply

Jedna odpowiedź do “Niemcy chcą więcej aborcji. Czy w tle jest nielegalny biznes? Kto lobbuje aborcje w Niemczech?”

 1. Kto się domaga usunięcia paragrafu 219a z Kk. SPD, FDP, Lewica i Zieloni. Komuniści po wymordowaniu milionów pod płaszczykiem SDAP wdziały wprowadzające w błąd ciuszki.
  Polskie przysłowie „ czym skórka nasiąknie za młodu na starość trąci”. O co się roschodzi.
  Cytat: Ponieważ państwo jest tylko instytucją przejściową, którą posługujemy się w walce, w rewolucji, aby przemocą zdławić swoich przeciwników, to mówienie o wolnym państwie ludowym jest czystą niedorzecznością: dopóki proletariatowi jeszcze potrzebne jest państwo, dopóty potrzebne ono nie w interesie wolności, lecz w celu zdławienia swych przeciwników, a kiedy już można mówić o wolności, wtedy jako państwo przestaje istnieć Engels.
  Dyktat Rotszyldów: „Co najmniej milion ludzi rocznie – to koniec waszej Europy!!!”
  ”Co najmniej milion ludzi rocznie !!!”
  Bo ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.
  Pierwsza wojna światowa Otto von Bismarck miał powiedzenie, żydowskie pieniądze i Europa nasza.
  II wś. Hitler – Powiązania „International General Electric” z siedzibą przy 120 Broadway w Nowym Jorku z funduszem wyborczym Hitlera, czyli kontem „Nationale Treuhand” , administrowanym przez Hjalmara Schachta i Rudolfa Hessa Tylko w okresie od jesieni 1932 do marca 1933 na to konto wpłacono Hitlerowi i NSDAP ponad 2 000 000 dolarów, czyje są banki w USA to nie muszę podpowiadać. A współpraca w dziedzinie chemii.
  W wyniku umów zwartych w 1929 roku , odnowionych potem w 1937 roku „w Teksasie i New Jersey zostały zbudowane wspólne laboratoria . Jednym z produktów ich doświadczeń będzie sławny gaz Cyklon-B .”
  Lecz jestem zaskoczony tym artykułem, niemiaszki same chcą siebie zlikwidować.
  Powiedzenie Syjonistycznego żyda- nogę umrzeć jako ostatni żyt o ile będę wiedział że zgnoił ostatni goj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę