Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > LGBT > Michalik powycierała Korwinem studio – Narodowcy wymieńcie Korwina!

Michalik powycierała Korwinem studio – Narodowcy wymieńcie Korwina!

Zacznę może od drugiej części wywiadu jaki przeprowadziła ostatnio Eliza Michalik z nowo wybranym posłem Januszem Korwinem-Mikke. I niestety albo stety Michalik rozłożyła Korwina całkowicie na łopatki. Można nawet powiedzieć, że najpierw zrobiła z bohatera wielu młodych ludzi ścierkę, następnie tą ścierkę wymoczyła w pomyjach, a na końcu wytarła podłogę w studio Onetu tą ścierką namoczoną w pomyjach i tym, co zostało z Korwina.

Podczas dyskusji o pedofilii Michalik użyła „koronnego” już argumentu o księdzu pedofilu. Zapytała czy Korwin nie chciałby chronić swojego dziecka przed takim księdzem. Statystyki mówią bardzo wyraźnie, że na 1000 pedofilów jest 1-3 księży, co stanowi 0.003% wszystkich pedofilii. Oczywiste jest, że der Onet używa takich zakłamanych argumentów do walki z Kościołem w Polsce, polską tożsamością narodową i polską rodziną. Kościół to jeden z głównych czynników, który stanowi o tożsamości Polski. A jak reaguje Korwin? Jak kompletna flegma, ani be ani me. Wygląda na to, że wyszczekany i cwany polityk po prostu nic nie wie na temat statystyk i prawdziwego obrazu pedofilii obecnie. Myli nawet gwałt z pedofilią, czym zakasowała go Michalik. Jego wiedza na ten temat jest bardzo zdawkowa. Jest po prostu nieukiem w tej dziedzinie, a jego argumenty pochodzą mniej więcej sprzed 20 lat. Korwin nawet się nie zająknął, żeby bronić księży i Kościoła. Kochani Narodowcy, co się dzieje z hasłem: Bóg Honor Ojczyzna? Korwina nie obowiązuje?

Kolejna kompromitacja Korwina to jego słynne wypowiedzi na temat inteligencji oraz przewag mężczyzn nad kobietami. I tutaj podobnie, jak w przypadku pedofilii wiedza Korwina pochodzi mniej więcej sprzed 20/30 lat wstecz. Michalik nieco odrobiła lekcje. Na tyle dobrze, żeby wkręcić Korwina ponownie oraz podać do opinii pubicznej nieprawdziwe informacje, jakoby mózgi kobiet i mężczyzn się nie różniły. Otóż różnią się i to bardzo. Co do inteligencji, to obecnie przyjmuje się, że jest ich 8 typów, a jest też szkoła, która mówi nawet o 11/15 rodzajach. Korwin natomiast z uporem maniaka upiera się przy promowaniu tylko tzw. inteligencji matematycznej. Są bowiem dziedziny, w których z natury bardziej predysponowani są mężczyźni, ale są także obszary, w których kobiety są górą. Nie można więc mówić, że mężczyźni są statystycznie inteligentniejsi.

Kolejnym argumentem, moim zdaniem chamskim, ale czego się spodziewać po der Onet, było ingerowania Michalik w prywatne sprawy erotyczne i doświadczenia na tym polu w odniesieniu do jej rozmówcy. Tego nie warto chyba szerzej komentować.

Podsumowując, wygląda na to, że Korwin pewnie byłby dobrym doradcą na zapleczu, z uwagi na jego doświadczenie, ale na pierwszą linię już się zwyczajnie nie nadaje. Lata zrobiły swoje, dyletanctwo oraz nieuzupełniania wiedzy także. Polityk ten jest zwyczajnie zapóźniony pod tym względem. Z uwagi na wiek wolniej już myśli i jest niespójny w tym, co i jak mówi. Michalik natomiast tym razem zrobiła z niego miazgę. Rozsmarowała całe to szambo po studiu Onetu, a Korwin jej łaskawie na to pozwolił, cały czas bujając oczywiście w oparach własnych absurdalnych przekonań, że wygrywa, jest lepszy i na fali. Tak właśnie sprytem i podstępem diabeł wysłał kobietę i pokonał pyszałka jego własną bronią. Jak wiadomo, pycha zawsze kroczy przed upadkiem.

Jest jeszcze jedna konkluzja z tego wywiadu. Otóż nowa jakość szamba zaczęła wyciekać w Onecie w programach Elizy Michalik. Rozmówcy są dobrze analizowani i rozpracowywani, a przy okazji wylewa się nowa fala walki przeciwko Polsce, Kościołowi i naszym tradycyjnym wartościom. No i dość dobrze dobierane są ofiary, które łatwo pożreć lub skompromitować. Taką ofiarą tym razem w moim przekonaniu stał się także Janusz Korwin-Mikke i tego konia w wyścigach już wystawiać nie należy.

Zdjęcie: Youtube/Onet News

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę