Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Technologie > Komórkowe szkło w smartfonach pod specjalnym nadzorem

Komórkowe szkło w smartfonach pod specjalnym nadzorem

Koreański producent wychodzi z najnowszą propozycją. Samsung Galaxy A8 2018 to solidny model ze średniej półki. Jeśli zdecydujemy się na jego zakup, pamiętajmy, że dzisiejsze urządzenia nie są już tak trwałe i niezniszczalne, jak te sprzed kilku lat. Warto więc równocześnie z zakupem telefonu, rozważyć zakup etui Galaxy A8 2018.

Prawie jak flagowiec

Smartfony na przestrzeni ostatnich lat stały się na tyle wydajnymi urządzeniami, że nie musimy sięgać tylko po najbardziej znane modele danej firmy, jeśli chcemy mieć wysoki komfort użytkowania. Ten zapewniają również urządzenia ze średniej półki, a niekiedy nawet i z niższej. Smartfony z linii Galaxy A dziedziczą wygląd i kluczowe funkcje po flagowcach Galaxy S. Nie inaczej jest w najnowszej propozycji, która nawet swoim wyglądem nawiązuje do S-ósemki. Ekran Galaxy A8 2018 ma zaokrąglone rogi i wypełnia znaczną część przedniego panelu. I właściwie na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że mamy do czynienia z zupełnie innym, swoją drogą też odpowiednio droższym, smartfonem. Telefon jest bardzo smukły i dobrze trzyma się w dłoni. Obudowa A8 jest szklana. Producent zapewnia, że jest odporna na pył oraz wodę.

Wszystko szklane

Tylną obudowę od ekranu oddziela zmatowiona aluminiowa ramka. I tutaj pojawia się problem – jak to bywa w przypadku szkła, musimy liczyć się z tym, że obudowa będzie zbierać odciski palców. Teoretycznie może się też rysować. Warto więc kupując ten telefon, zaopatrzyć się odpowiednie etui. Wybierać możemy zarówno w kolorach i wzorach, jak i typach. Etui Galaxy A8 2018 może być elastyczne z giętkiego TPU, półprzezroczyste, w jednolitym kolorze, z ozdobną ramką, a nawet z przeróżnymi wzorami na tylnej stronie. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i tego, czy chcemy, aby nasz telefon wyglądał tradycyjnie czy nieco bardziej ekstrawagancko. Etui Galaxy A8 2018 ma nie tylko odmienić stronę wizualną urządzenia. Ma ono również sprawić, że telefon posłuży nam jak najdłużej, a jego wartość nie spadnie. Przecież nawet codzienne i ostrożne użytkowanie sprawia, że na obudowie powstają mikrouszkodzenia i ryski.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Flavour Design specjalizującą się w sprzedaży etui oraz akcesoriów telefonicznych.

Zapisz

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W górę