Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Kultura > Klub Studio – wydarzenia, bilety, ciekawostki

Klub Studio – wydarzenia, bilety, ciekawostki

Zarówno scena, jak i widownia w Klubie Studio niejednemu zapiera dech w piersi. Naprawdę warto choć raz wybrać się do tego miejsca na wspaniałe wydarzenie muzyczne. Ten studencki klub należący do AGH z każdym wydarzeniem gromadzi coraz większą widownię.

Widownia Klubu Studio

Zarówno scena, jak i widownia na każdym odwiedzającym robi ogromne wrażenie. Cała widownia jest ogromna i składa się z kilku części, do których należą między innymi:

  • Płyta

To miejsce mieści się na głównym miejscu Sali koncertowej. To miejsce pozwala na uczestnictwo w licznych wydarzeniach nawet 1500 osób. W tym miejscu można zorganizować zarówno miejsca stojące, jak i siedzące.

  • Trybuna

Zapewnia miejsce dla około 190 osób, które zlokalizowane są w 7 rzędach. Na pierwszy rzut oka jest niewidoczna, ponieważ znajduje się w specjalnie umieszczonym miejscu pod balkonem. Wysuwana jest jedynie na bardzo ważne wydarzenia, a ponadto zapewnia bardzo dobrą widoczność.

  • Balkon

Miejsca siedzące znajdujące się na balkonie uważane są za te o dużo wyższym standardzie. Wyposażone są w wygodne fotele, które zapewniają wspaniałą widoczność i dźwięk na najwyższym poziomie. To naprawdę wspaniałe rozwiązanie, które zapewnia uczestnictwo w wydarzeniach muzycznych na znacznie wyższym poziomie.

  • Komfortowe loże

Na terenie widowni usytuowane są dwie loże, które mieszczą około dwudziestu osób. Zapewniają intymność , ponieważ odseparowane są od sali koncertowej specjalną szybą. W tym miejscu umieszczone jest specjalne nagłośnienie, które dostarcza dźwięku prosto ze sceny koncertowej. Loże wyposażone jest w zaplecze oraz specjalny aneks. To miejsce zapewnia naprawdę komfortowe warunki do uczestniczenia w licznych wydarzeniach muzycznych.

  • O klubie Studio w liczbach

Klub ten potrafi dostarczyć naprawdę niesamowitych przeżyć. Liczby dotyczące klubu studenckiego AGH w Krakowie również mogą zadziwić niejednego z nas. Cała powierzchnia klubu zajmuje około czterech tysięcy metrów kwadratowych. Liczba miejsc na balkonie wynosi sto pięćdziesiąt miejsc, na trybunach około stu dziewięćdziesięciu miejsc, a liczba miejsca dla publiczności wynosi około tysiąc pięćset osób. Jak na zwykły klub studencki te liczby niejednego z nas mogą przyprawić o zawrót głowy.

Odbywają się tam różnego rodzaju wydarzenia muzyczne. Repertuar jest naprawdę bogaty. Jeżeli chcemy sami przekonać się o urodzie tego miejsca i przy okazji pójść na ciekawy koncert, warto sprawdzić dostępne bilety na stronie ttps://ticketclub.pl/miejsca/klub-studio-krakow-2/ .

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę