Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Polityka > Hołownia swoje ugrał i jak Wałęsa ,,jest za a nawet przeciw”

Hołownia swoje ugrał i jak Wałęsa ,,jest za a nawet przeciw”

Pisałem już od kilku miesięcy, że konie wyborcze ze stajni III RP biegną razem, żeby odebrać jak najwięcej wyborców Andrzejowi Dudzie, otumanić ich a następnie przekazać temu, który z nich zakwalifikuje się do drugiej tury.

Czy Polacy pozyskani przez Hołownię, Bosaka i Kosiniaka-Kamysza dadzą zrobić z siebie baranów i idiotów?

Przekonamy się o tym już za dwa tygodnie.

Hołownia napisał na Twiiterze:

  • Apeluje do wzięcia udziału w wyborach to nasz obywatelski obowiązek. W tych wyborach zagłosuję przeciw wizji prezydentury @AndrzejDuda i jego partii @pisorgpl ale jako #EkipaSzymona nie poprzemy oficjalnie żadnego z kandydatów na prezydenta #Polska2050

I tu dwa wyjaśnienia. Pierwsze warto sprawdzić u polityków EU, co planują zrobić do roku 2050, a drugie z tym klubem Hołowni będzie jak z klubem Kukiza … lipa. Przepraszam za przemądrzanie się, ale już tyle razy robili nas Polaków w balona, że są przekonani, że po raz kolejny też im się uda.

Można powiedzieć, że Hołownia już ugrał swoje i teraz czas na urlop, powiedzmy na Hawajach.

Można też powiedzieć, że dorasta kunsztem politycznym do Lecha Wałęsy i jest za a nawet przeciw. I taki sam z niego katolik i Polak, jak byka astronom.

Skoro nie podoba mu się wizja Polski z inwestycjami zagranicznymi i dobrobyt Polaków, to najwidoczniej dałby sobie założyć smycz i kaganiec i szczekać będzie tylko wtedy, kiedy pani AM pozwoli. Żaden to Polak, a raczej wasal i żaden katolik, a raczej nieświadomy do końca hipokryta. Oczywiście to tylko moje prywatne w pełni subiektywne zdanie.

I jeszcze kilka komentarzy do wypowiedzi Hołowni.

jp/twitter/swp
zdjęcie: yt/onet news/natemat pl

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

W górę