Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Edukacja > (+18) Disney skręca w złą stronę – bajki z podtekstami seksualnymi

(+18) Disney skręca w złą stronę – bajki z podtekstami seksualnymi

Producent animowanych filmów dla dzieci i spadkobiercy Walta Disneya postanowili najwidoczniej zerwać z tradycją twórcy i klasycznymi modelami bajek promującymi szczęście dzieci w oparciu o wartości klasycznego modelu rodziny. Okazuje się, że bohaterkami nowej produkcji Disneya mają być lesbijki, a główną bohaterką księżniczka lesbijka. Wygląda na to, że w ten sposób powoli zaczyna się zachęcać już bezpośrednio dzieci do szukania innych niż tradycyjny model rodziny, składających się w rodziców, matki i ojca, oraz dzieci. Oczywiście skutki tego, z całą pewnością zaburzą harmonię i prawidłowy rozwój emocjonalno – duchowy wielu dzieci i mogą być opłakane w skutkach dla wielu rodzin.

Około dwa lata temu na włoskim portalu jeden w bardzo znanych agitatorów lobby homoseksualnego podawał do wiadomości swoim „braciom”, że już weszli do kanałów dziecięcych i w nowej produkcji dla dzieci z gimnazjum, główny bohater przeżywa wewnętrzne rozterki homoseksualne. W filmie wszystko oczywiście kończy się dobrze i sielankowo.

Stało się już faktem, że propagatorzy LGBT nie pokazują zagrożeń związanych z uprawianiem stosunków seksualnych, jakimi są chociażby choroby weneryczne, typu AIDS czy inne. W „bajce” Disneya mają być pokazane lesbijki, być może po to, żeby uniknąć bezpośredniej krytyki promowania zagrożeń zdrowia mężczyzn. Może to być więc pierwszy etap w tworzeniu kolejnych produkcji z przeznaczeniem dla chłopców.

Faktem jest, że tzw. biznes rozrywkowy, muzyczny, fotograficzny czy kinowy czerpią z tego profity od wielu lat. W dotychczasowych produkcjach Disneya dla dzieci także można już znaleźć podteksty seksualne. Bajka o księżniczce lesbijce, jeśli powstanie, to będzie przekroczeniem tej bezpośredniej granicy, gdzie przedmiotem manipulacji i agitacji stałyby się bezpośrednio dzieci.

Źródło i zdjęcia: http://www.curioctopus.guru/read/14361/la-disney-pensa-al-primo-cartone-animato-con-una-principessa-omosessuale?fbclid=IwAR0NDalaw8V5t2Q4WORctGBwfBWEOxvEoqKM9f3S8ATEqVBUGomlC

Serdecznie podziękowania dla naszej Korespondentki z Włoch za materiał źródłowy i tłumaczenie.

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę