Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Firma > Czym jest Girlboss?

Czym jest Girlboss?

Girlboss to społeczność dla kobiet, które wiedzą, czego chcą i nie boją się po to sięgać. Kobiet, które cenią swój czas, ponieważ zdają sobie sprawę, że czas to pieniądz i wiedzą, jak ważny jest ciągły rozwój. To miejsce dla Pań, które doceniają dobrą jakość, ponieważ wiedzą, że inwestycja w rzeczy, które posłużą im na długie lata, to jedyna słuszna decyzja. Kobiet, które cenią sobie estetykę przedmiotów, które je otaczają i przywiązują do nich znaczącą uwagę. Pań, które dzięki swojej ciężkiej pracy gotowe są na podbój świata. Girlboss to miejsce dla tych Pań, które bez wątpienia można nazwać kobietami przedsiębiorczymi, sukcesu.

Girlboss – jaka misja przyświeca kobietom, które stworzyły platformę?

Misją kobiet, które stworzyły Girlboss jest dotarcie do prawdziwych szefowych, kobiet sukcesu, przedsiębiorczych i stworzenie społeczności kobiet biznesu. Wierzą one, że warto otaczać się ludźmi, którzy ciągną w górę i chcą, żeby kobiety właśnie tak działały. Taka właśnie jest platforma https://girlboss.in – miejsce stworzone dla kobiet z myślą o kobietach.

Girlboss – newsletter

Jednym z narzędzi, które mają pomóc kobietom sukcesu jest newsletter. Zapisać się do niego można podając swój adres e-mail na stronie: https://mailchi.mp/8b73824a80eb/gbnewsletter. Dzięki temu można zdobyć od Girlboss solidną garść inspiracji odnośnie biznesów prowadzonych przez kobiety, jak również uzyskać dostęp do niezwykle wartościowych, merytorycznych treści. Newsletter wysyłany jest raz w miesiącu, ponieważ kobiety go tworzące bardzo starannie dobierają treści oraz cenią czas osób, do których on dociera.

Co znajduje się w newsletterze?

  • pakiet pięknych i inspirujących tapet Girlboss na kolejny miesiąc,
  • wybrane najciekawsze artykuły z portalu,
  • zniżki do sklepu Girlboss oraz ich partnerów,
  • pierwszeństwo w zapisach na Girlboss Meetup i Girlboss Academy,
  • informacje na temat wartościowych, kobiecych wydarzeń na terenie całej Polski (których Girlboss jest patronem medialnym).

Girlboss MeetUp

Girlboss MeetUp to wydarzenie skierowane do kobiet biznesu. Składa się ono ze „speed networkingu”, którego celem jest możliwość zaprezentowania firmy innym kobietom, poznania ich oraz przede wszystkich nawiązanie wartościowych relacji.

Druga część spotkania jest stricte merytoryczna i dotyczy kreowania marki osobistej.

Girlboss – sklep

Girlboss to również sklep internetowy podzielony na trzy kategorie:

  • do biura,
  • do pracy,
  • w podróż.

Dzięki nim każda kobieta sukcesu znajdzie ciekawe, gustowne i funkcjonalne gadżety, które pomogą jej w organizacji pracy oraz podróży. Wystarczy wejść na stronę internetową: http://sklep.girlboss.in/, na której znajduje się pełna oferta sklepu Girlboss.

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę