Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Edukacja > „Czekam, aż wszystkie stare k***y głosujące na PiS wymrą i w końcu władza trafi w normalne ręce”

„Czekam, aż wszystkie stare k***y głosujące na PiS wymrą i w końcu władza trafi w normalne ręce”

Jakaś ona/on – nie wnikam. Niech tam ma jak sobie chce. Ja wybieram, że ja jako mężczyzna jestem mężczyzną. I od razu nasuwa mi się Księga Mądrości Syracha 15,16-17:

„Położył przed tobą ogień i wodę,
co zechcesz, po to wyciągniesz rękę.
Przed ludźmi życie i śmierć,
co ci się podoba, to będzie ci dane.”

Zawsze każdemu należy życzyć dobrze, ale nikogo na siłę się nie uszczęśliwi. Tak więc, krótko mówiąc, jak sobie tam chce, tak będzie miał.

Muszę jednak zauważyć, że myślenie, zwłaszcza myślenie logiczne, nie jest nawet mocną, a co dopiero najmocniejszą stroną, wielu przedstawicieli LGBT i tzw. postępowej lewicy. Nie chcę nikogo urazić ani obrazić, ale pomyślmy przez chwilę odrobinę wolniej i logicznie. Jeśli tzw. postępowe środowiska będą dokonywały aborcji, to będzie się rodziło w ich szeregach mniej dzieci. To po pierwsze. Po drugie, wśród kobiet, które dokonywały aborcji, jest bardzo dużo takich, które nie mogą zajść ponownie w ciążę. Jak więc ci ludzie mogą się nazywać postępowymi, skoro sami prowadzą samych siebie jak osioł osła na wymarcie.

Kolejny element to eutanazja. Dokładnie ta sama argumentacja, co przed chwilą. Sparta była doskonałym przykładem takiego bezdusznego podejścia do drugiego człowieka. Tam zabijano ułomne dzieci. I przeznaczenie chciało, że taki ułomny człowiek stał się później przyczyną klęski owej Sparty.

Nie można być po prostu bezduszną kanalią i myśleć, że jakoś tam będzie i że sprawiedliwość się nie upomni o karę dla sprawcy,

Kolejny element, to wyuzdane i wolne związki. Nie będę się wdawał w szczegóły, ponieważ są dość obrzydliwe, ale w takich relacjach jest zwiększona zachorowalność na choroby różnego typu – weneryczne, gastralne i wiele innych. Jak tacy ludzie mogą mieć zdrowe dzieci i tworzyć zdrowe społeczeństwo?

Po tych bardzo ogólnych i prostych przemyśleniach widać wyraźnie, że środowiska LGBT to ludzie bez refleksji i raczej tępawi. Szkoda każdego człowieka, bo Bóg nas wszystkich tak samo kocha, ale nie możemy się poddać ani ich zgubnej ideologii ani ideologicznemu terroryzmowi wynaturzeń seksualnych i moralnych.

Ja szczerze im współczuję i jeśli będzie któryś potrzebował pomocy, pomogę, Ale na tym się kończy moja chęć rozumienia i tolerancji tępoty, wulgaryzmów i ideologiczno-moralnego neomarksistowskiego debilizmu w wydaniu zachodnim. Nota bene to wszystko powstało w znacznej mierze na zlecenie Rosji. Kraj słaby i coraz słabszy szukał i szuka innych form obrony niż gospodarka i coraz słabsza armia. Mimo, że nadal są dość silni.

Zdjęcie: TVP.info/zrzut ekranu

Jan Ptasznik
Dziennikarz, publicysta - polityka, gospodarka, filozofia, socjologia
http://strefawolnejprasy.pl/

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę