Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > BIP - Bodakowski i Paszko > (WIDEO) BIP – Bodakowski i Paszko – bez cenzury o aktualnej sytuacji politycznej

(WIDEO) BIP – Bodakowski i Paszko – bez cenzury o aktualnej sytuacji politycznej

Publicyści portalu Prawy.pl w programie BIP – Bodakowski i Paszko o aktualnej sytuacji politycznej. Mariusz Paszko ponadto jest redaktorem naczelnym portalu Strefa Wolnej Prasy.

Lewica nienawidzi wolności słowa (będącej fundamentem demokracji). By zniszczyć wolność słowa: Unia Europejska dyrektywą wprowadza cenzurę w internecie, a amerykańskie korporacje likwidują konta patriotycznych polskich nadawców. Trzeba więc korzystać z ostatnich dni wolności i wykorzystywać szanse, jakie dają nowoczesne technologie. Nie jest to trudne. Do głoszenia prawdy wystarczy nagrać na telefonie filmik i umieścić go w internecie. Nie warto się przy tym zniechęcać początkowymi trudnościami technicznymi.

Zachęcamy do obejrzenia dyskusji o bieżącej sytuacji politycznej dwu publicystów portalu Prawy pl Mariusza Paszko i Jana Bodakowskiego.


W pierwszej rozmowie tematami dyskusji były: przedwyborcza kompromitacja prawica (Kukiz w PSL, sojusz Kai Godek i Marka Jurka, odejście Godek z Konfederacji), obchody 75 rocznicy Brygady Świętokrzyskiej NSZ (kłamstwa lewicy o Brygadzie, nieobecność polityków i załadowczy organizacji narodowych, skandaliczny list naczelnego rabina Polski, brednie o Brygadzie, jakie znalazły się w artykule New York Times), blokada fabryki Coca-Coli (przez nacjonalistycznych działaczy węgierskiej partii Naszej Ojczyzny, wsparcie koncernu dla homo propagandy, szkodliwość dla zdrowia napojów gazowanych).

Wideo. Jan Bodakowski i Mariusz Paszko – Rozmowa bez cenzury o bieżącej polityce

Opublikowany przez Mariusz Paszko Środa, 14 sierpnia 2019


Tematem drugiej rozmowy była rocznica wiktorii warszawskiej 1920. Publicyści rozmawiali o zasługach Romana Rybarskiego i Wincentego Witosa, współpracy Józefa Piłsudskiego z Niemcami, nowoczesności odrodzonego państwa polskiego (które zapewniło równouprawnienie kobiet i ustawodawstwo socjalne). W rozmowie zostały ukazane analogie między dzisiejszą tęczową rewolucją a bolszewicką rewolucją seksualną.

Interlokutorzy odnieśli się też do zorganizowanego w ramach obchodów 99 rocznicy Bitwy Warszawskiej, przez Młodzież Wszechpolską, Marsz Zwycięstwa Rzeczypospolitej. Wzięło w nim kilkadziesiąt osób (tylko tyle, jak zwykle politykom i działaczom organizacji patriotycznych nie chciało się ruszyć z domu), ochranianych przez kilkuset policjantów. Marsz nieustannie blokowali i atakowali działacze lewicy, manifestując tym samym swoją antydemokratyczną i antykonstytucyjną tożsamość. Lewicowcy prócz nienawiści do polskiego patriotyzmu, chamstwa, wykazywali szokująca niewiedzę.


Wideo. Jan Bodakowski i Mariusz Paszko – Patriotyzm, faszyzm, antyfaszyzm

Opublikowany przez Mariusz Paszko Piątek, 16 sierpnia 2019

Autor tekstu: Jan Bodakowski, publicysta prawy.pl

Zdjęcie: Mariusz Paszko, Jan Bodakowski, prawy.pl

Mariusz Paszko
Redaktor Naczelny - wywiady, historia, wiedza, technologie, polityka, Kościół

Podobne

Leave a Reply

Dodaj komentarz

W górę