Wiadomości będą wysyłane raz w tygodniu, na koniec tygodnia. Adresy e-mail będą wykorzystywanie jedynie do mailingów w ramach Strefy Wolnej Prasy. Nie będą przedmiotem sprzedaży innym podmiotom.

Jesteś tutaj:
Home > Biuro tłumaczeń > Apostille w Polsce: NotaBene – Biuro Tłumaczeń, na którym można polegać

Apostille w Polsce: NotaBene – Biuro Tłumaczeń, na którym można polegać

Jeśli potrzebujesz uzyskania apostille w Polsce, być może trudno Ci znaleźć solidną pomoc. Jednak zwracając się do naszego biura tłumaczeń, możesz zaoszczędzić swój czas i otrzymać profesjonalną pomoc. Jesteśmy umiejscowieni w wygodnych miejscach – w centrum Warszawy i Gdańska, aby być dostępnymi dla wielu klientów. Zapewniamy osobiste podejście do każdego klienta oraz przetwarzanie zamówienia z maksymalną szybkością i dokładnością.

Szybko odpowiadamy na e-maile i wiadomości w aplikacjach do komunikacji, co jest naszym powodem do dumy. Wiemy, jak ważne jest szybkie reagowanie na zapytania klientów i upewnienie się, że otrzymują wysokiej jakości obsługę.

Kiedy może być potrzebne?

Zazwyczaj przysięgły tłumacz oraz apostille w języku polskim są wymagane w przypadku przygotowywania dokumentów do wykonania różnych czynności o znaczeniu prawnym:

• Legalizacja pobytu na terenie Polski, w tym uzyskanie wizy, pozwolenia na czasowy pobyt (karta pobytu czasowego) lub stałego pobytu (karta pobytu stałego) lub obywatelstwa Rzeczypospolitej Polskiej. W tym przypadku potrzebne będą przysięgłe tłumaczenia na język polski aktów urodzenia, aktów urodzenia dzieci, aktów małżeństwa i umów ubezpieczeniowych;

• Rejestracja w szkole średniej lub wyższej na terenie Polski. Tutaj będą wymagane przysięgłe tłumaczenia certyfikatów znajomości języków oraz dyplomów i załączników do nich;

• Otwarcie konta w dowolnym banku państwowym lub prywatnym na terenie Polski;

• Złożenie wniosku o otrzymanie stypendium lub pomocy finansowej od organów ubezpieczeń społecznych (ZUS). Tutaj będą potrzebne przysięgłe tłumaczenia zaświadczeń o wynagrodzeniu, wyciągów z kont bankowych oraz innych dokumentów;

• Zatrudnienie. Usługi przysięgłego tłumacza z języka polskiego mogą być również potrzebne do tłumaczenia oficjalnych dokumentów dotyczących zatrudnienia, wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Oferujemy usługi pracy zdalnej przez InPost, dzięki czemu możesz przesłać dokumenty do tłumaczenia online, a zostaną one przetworzone bez potrzeby wizyty w naszym biurze. Oferujemy także możliwość odbioru gotowego zamówienia w naszym biurze lub otrzymania go za pośrednictwem InPost, aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Nasz grafik pracy do godziny 18-19 umożliwia klientom odwiedzenie naszego biura po pracy w celu uzyskania profesjonalnej pomocy w uzyskaniu apostille w Polsce. Mówimy w wielu językach, w tym po polsku, rosyjsku, ukraińsku, angielsku, niemiecku, białorusku i innych.

Ponadto, po skontaktowaniu się z naszą firmą, klient może zaoszczędzić co najmniej 10 godzin czasu, ponieważ NotaBene bierze na siebie wszelkie formalności. Żądamy wstępnej procedury potwierdzenia autentyczności pieczęci i podpisu notariusza w Sądzie Okręgowym w Warszawie, rejestrujemy się na spotkanie w MSZ, wypełniamy wszystkie wymagane formularze, opłacamy opłaty państwowe, otrzymujemy apostille dla wszystkich dokumentów osobistych lub korporacyjnych i wysyłamy je na Twój adres kurierem do dowolnego kraju.

Zawsze rezerwujemy czas na złożenie dokumentów w odpowiednich organach, dlatego możemy uzyskać apostille znacznie szybciej niż gdyby klienci zajmowali się tym procesem samodzielnie. Przyjmujemy wygodne metody płatności, takie jak gotówka, przelewy bankowe, karty płatnicze i portfele elektroniczne, aby proces zamawiania usług był jak najbardziej komfortowy dla naszych klientów.

Ponadto oferujemy bezpłatne konsultacje dotyczące procedury uzyskania apostille i rodzajów dokumentów, na które może ona być wymagana. Uzyskanie apostille w Polsce może być skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale jeśli skontaktujesz się z naszym biurem tłumaczeń, możesz szybko i łatwo uzyskać apostille. Oferujemy szeroki zakres usług i umożliwiamy klientom zaoszczędzenie wielu czasu i pieniędzy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać apostille w Polsce i otrzymać profesjonalną pomoc od naszego zespołu.

Masz jeszcze jakieś pytania?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat usług agencji tłumaczeń Nota Bene, zostaw nam zapytanie, wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń pod podane numery telefonów.

Klikając ten przycisk, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.

Warszawa

tel: +48 22 602 25 45
kom: +48 538 340 679
E-mail: biuro@notabeneby.com

Gdańsk

kom: +48 696 469 083
E-mail: gdansk@notabenepolska.pl

Podobne

W górę